Парламентська діяльність Констанкевич Ірини Мирославівни

Вважаю, що народним депутатом повинна бути людина з досвідом роботи у певній сфері, людина з “трудовою біографією” і вмінням чути людей

СКАСУВАННЯ ДОПЛАТ ВЧИТЕЛЯМ ПРИЗВЕДЕ ДО ДЕФІЦИТУ КАДРІВ, – ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ

Профспілка працівників освіти і науки висловила незадоволення пропозицією народних депутатів членів фракції «Голос» збільшити робочий час педагогічного працівника для виконання ним навчальної, виховної, методичної, організаційної роботи до 40 годин на тиж

Детальніше

НА ВОЛИНІ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО БІБЛІОТЕКИ ТА МУЗЕЇ

Вчора відбулося засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики. Взяла участь у роботі комітету і народний депутат Ірина Констанкевич.

Детальніше

Ринок землі - це дражлива і заполітизована тема, - Ірина Констанкевич в ефірі на телеканалі Еспресо

Відповідно до опитування соціологічної групи «Рейтинг», запровадження ринку сільськогосподарської землі підтримують лише 19% українців, тоді, як противниками цієї ініціативи є 73% громадян України.

Детальніше

Ірина Констанкевич: «Сільська освіта перебуває ще в позаминулому столітті»

Школи, де немає достатньої кількості комп’ютерної техніки, а подекуди – і санвузлів, куди дітям треба доїхати, але відсутні й автобуси, й дороги…

Детальніше

ДЕРЖАВА МАЄ ДБАТИ ПРО КУЛЬТУРНІ ПАМ’ЯТКИ

Депутати від групи «За майбутнє» Ігор Палиця, Ірина Констанкевич, Ігор Гузь та інші звернулися до Президента України Володимира Зеленського із проханням щодо оголошення 2020 року – Роком охорони культурної спадщини.

Детальніше

ВОЛИНСЬКИМ ШКОЛАМ 23-ГО ОКРУГУ БУТИ!

Школи й дитячі садки завжди були і є пріоритетом у роботі народного депутата Ірини Констанкевич, адже вона переконана, що допоки у селі є діти, доти воно й живе, а без цих закладів освіти - ніяк.

Детальніше

ДОРОГА НА ЯКУ СТУПИВ ПРЕЗИДЕНТ ПОЗНАЧЕНА КАПКАНАМИ, - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО «ФОРМУЛУ ШТАНМАЄРА»

Ми сьогодні сподівалися побачити Президента у Верховній раді аби обговорити вчорашню заяву, з приводу тих подій що відбуваються.

Детальніше

ВЕТЕРАНИ ВИМАГАЮТЬ, ЩОБ ВЛАДА ВИКОНУВАЛА СВОЇ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Народного депутата Ірину Констанкевич обрали до Тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України з питань правового статусу ветеранів війни.

Детальніше

«Кому і як продавати землю – точка спотикання урядового законопроекту», ­- Ірина Констанкевич

Урядовий законопроект про ринок землі вимагає доопрацювання. У тому вигляді, який є зараз депутати від групи «За майбутнє» його не підтримають.

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ВИМАГАЄ ПРОДОВЖИТИ БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ В БАШЛИКАХ

Народний депутат Ірина Констанкевич звернулася до Прем’єр-міністра Олексія Гончарука і вимагає продовжити будівництво школи у селі Башлики Ківерцівського району.

Детальніше