Парламентська діяльність Констанкевич Ірини Мирославівни

Неосвічене суспільство вигідне тим, хто прагне ним маніпулювати

Ірина Констанкевич

УКРОП ВИМАГАЄ ВІД УРЯДУ НЕГАЙНО ПЕРЕРАХУВАТИ ВИПЛАТИ ВІЙСЬКОВИМ ПЕНСІОНЕРАМ

Народні депутати з УКРОПу вимагають від Кабінету Міністрів негайно здійснити перерахунок і виплату пенсій пенсіонерам Збройних сил і правоохоронних органів.

Детальніше

ДЕПУТАТИ ВІД УКРОПУ ПРОСЯТЬ КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД ВИЗНАТИ НЕЗАКОННИМ СКАСУВАННЯ ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ ЗА ВИСЛУГОЮ РОКІВ

Народні депутати від УКРОПу звернулися до Конституційного Суду з вимогою визнати неконституційним скасування виходу на пенсію за вислугою років.

Детальніше

ГОЛОВИ РДА ТА ОТГ ВІДЗВІТУЮТЬ ЩОДО НЕОСВОЄНИХ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ

Народний депутат Ірина Констанкевич звернулась до голів РДА та ОТГ 23-го округу з проханням надати довідки щодо освоєння коштів з державного фонду соцеконому.

Детальніше

НАБУ МАЄ РОЗСЛІДУВАТИ ФАКТИ ХАБАРНИЦТВА ТА ЗЛОЧИННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГОЛОВИ НАЦРАДИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ ЮРІЯ АРТЕМЕНКА – УКРОП

Детективи НАБУ мають розслідувати факти, які свідчать про зловживання владою, корупцію та перешкоджання журналістській діяльності з боку голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка.

Детальніше

ЛИШЕ НА ВОЛИНІ ЧИНОВНИКИ ПОЗБАВИЛИ ШКОЛЯРІВ ОБІДІВ, – МІНІСТР

Тільки у Волинській області – проблеми з організацією дитячого харчування у навчальних закладах у районах, які потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС.

Детальніше

УКРОП ПРОПОНУЄ ЗБІЛЬШИТИ ЧАСТКУ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ У ДРУКОВАНИХ ЗМІ ДО 50%

Народні депутати з УКРОПу пропонують збільшити частку української мови у друкованих ЗМІ до 50%. Запровадження квоти державної мови передбачене законопроектом № 8018

Детальніше

В УКРАЇНІ ВПЕРШЕ ЗА 50 РОКІВ МОЖУТЬ ВИДАТИ ПОВНЕ ЗІБРАННЯ ТВОРІВ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Верховна Рада ухвалила постанову про відзначення на державному рівні 150-річчя від дня народження видатної письменниці та громадського діяча Лесі Українки 25 лютого 2021 року.

Детальніше

ПОВІДОМИЛИ ПЕРЕЛІК ДОРІГ, ЯКІ ВІДРЕМОНТУЮТЬ НА ВОЛИНСЬКОМУ ПОЛІССІ

Майже три десятка доріг потребують негайного ремонту на території 23 виборчого округу

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: ЗАКОН ПРО ПРОФТЕХОСВІТУ СЛІД ГОТУВАТИ З УРАХУВАННЯМ ПРОПОЗИЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ І ПРОФІЛЬНИХ МІНІСТЕРСТВ

Після ухвалення рамкового Закону «Про освіту» Верховна Рада має підготувати законопроект про професійну освіту, який відповідатиме сучасним викликам, що стоять перед Україною.

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: ТРИ ПРОФІЛЬНІ МІНІСТЕРСТВА ЗНЯЛИ З СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВІДСУТНІСТЬ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ-ЧОРНОБИЛЬЦІВ

Комітет Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму відхилив проект закону № 6450 «Про внесення змін до статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»

Детальніше