Парламентська діяльність Констанкевич Ірини Мирославівни

Якщо не зробимо освіту і медицину пріоритетними у державному фінансуванні, то найближчими роками матимемо великі суспільно-демографічні проблеми

Ірина Констанкевич

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: РОЗВИТОК ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ ДОПОМОЖЕ ПОДОЛАТИ КРИЗУ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ

Поєднання навчального процесу в закладах освіти та безпосередньо на робочих місцях підприємств, установ та організацій допоможе вирішити кризу робітничих професій в Україні.

Детальніше

«НАПЛОДИЛИ БОРЦІВ ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ, А РЕЗУЛЬТАТУ НЕМА»

Чи повинен піти у відставку через убивство Катерини Гандзюк Генпрокурор Юрій Луценко і чи мають це зробити інші силовики?

Детальніше

У ЛУЦЬКУ ВІДБУЛОСЬ ВІЧЕ ВЛАСНИКІВ АВТО З ЄВРОРЕЄСТРАЦІЄЮ. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, 11 листопада, на Театральній майдані обласного центру відбулось віче проти нового закону щодо розмитнення автомобілів із європейською реєстрацією.

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО МІНІСТРА ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ 150-РІЧЧЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Верховна Рада ще в січні 2018 ухвалила постанову про відзначення на державному рівні 150-річчя від дня народження видатної письменниці Лесі Українки.

Детальніше

«ВЛАДА ХОЧЕ ДІСТАТИ ТИСЯЧІ ЄВРО З КИШЕНЬ І БЕЗ ТОГО ДОВЕДЕНИХ ДО ЗУБОЖІННЯ УКРАЇНЦІВ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО «ЄВРОБЛЯХИ»

Проект закону № 8487 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів», який Верховна Рада ухвалила сьогодні у другому читанні, не вирішує проблему так званих євроблях.

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: ПРОФІЛЬНИЙ КОМІТЕТ ПІДТРИМАВ ЗАКОНОПРОЕКТ УКРОПУ ЩОДО ПІЛЬГ ПРИ ВСТУПІ МОЛОДИХ СПОРТСМЕНІВ

7 листопада комітет Верховної Ради з питань науки і освіти рекомендував парламенту ухвалити за основу законопроект щодо пільгового зарахування молодих спортсменів на спеціальності з фізичної культури і спорту у вищих навчальних закладах.

Детальніше

ВОЛИНСЬКІ НАРДЕПИ ЗУСТРІЛИСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ ПОСОЛЬСТВА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ

Перший секретар з політичних питань, керівник відділу політики, економіки та зв’язків з громадськістю Посольства Великої Британії в Україні Катерина Давенпорт відвідала Луцьк.

Детальніше

НАРДЕПИ-МАЖОРИТАРНИКИ І ВИБОРЦІ: ЯКИМ МАЄ БУТИ ДІАЛОГ?

Вчора у місті Луцьку обговорили ідею створення в Верховної ради окремого структурного підрозділу для сприяння народним депутатам у комунікації з виборцями і роботі в окрузі

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗВЕРНУЛАСЬ ДО ГРОЙСМАНА З ПРИВОДУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

26 квітня 1986 року, на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка увійшла в історію як найбільша техногенна катастрофа за всю історію мирного атома.

Детальніше

ТАКІ ВАЖЛИВІ КОШТИ ДЛЯ ВОЛИНСЬКИХ СІЛ

Кошти, отримані з державного бюджету, Камінь-Каширський планує витратити на розбудови об'єктів у деяких селах району.

Детальніше