Парламентська діяльність Констанкевич Ірини Мирославівни

Робота депутата Верховної Ради – це не тільки сесійна зала, комітет, це, найперше, – знання реального життя і проблем людей. Інакше можна збільшити кількість депутатів-“космонавтів”

Ірина Констанкевич

ВІТАННЯ ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних сил! Дорогі волиняни!

Детальніше

У ЛУЦЬКУ ХОЧУТЬ НАЗВАТИ ВУЛИЦЮ НА ЧЕСТЬ ЛЕВКА ЛУК’ЯНЕНКА

Члени комісії міськради підтримали пропозицію народного депутата Ірини Констанкевич щодо перейменування однієї з вулиць на честь легендарного борця за незалежність України.

Детальніше

ФАХОВА ПЕРЕДВИЩА ОСВІТА ПОТРЕБУЄ ЗАХИСТУ

Передання навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації на баланс місцевих бюджетів означатиме вбивство української фахової передвищої освіти.

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗВЕРНУЛАСЯ ЗА ПІДТРИМКОЮ ДО ВОЛОДИМИРА ГРОЙСМАНА

Народний депутат Ірина Констанкевич звернулася до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням щодо сприяння у здійсненні слухопротезування на базі Волинського обласного дитячого медичного територіального об’єднання.

Детальніше

«ВІД КОГО БОРОНИТИ? ТУРКИ З ТАТАРАМИ НІБИ НЕ НАБЛИЖАЮТЬСЯ…»

У зв’язку з імовірним наданням Українській православній церкві Томосу намісник Свято-Успенської Почаївської лаври, митрополит УПЦ Московського патріархату Володимир закликав вірян бути готовими, щоб її фізично захистити

Детальніше

НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД УКРОПУ ЗАКЛИКАЛИ ПАРЛАМЕНТ ЗАБОРОНИТИ "РУСКІЙ МІР" В УКРАЇНІ

Вранці 4 жовтня народні депутати від УКРОПу вийшли до трибуни Верховної Ради з вимогою заборонити пропаганду «руского міра» в Україні.

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: НЕДОФІНАНСУВАННЯ ОСВІТИ ВДАРИТЬ ПЕРЕДУСІМ ПО ТЕХНІКУМАХ І КОЛЕДЖАХ

Попри збільшення видатків на освіту на 15%, яке передбачене у проекті бюджету на наступний рік, галузь залишиться недофінансованою.

Детальніше

РАДА УХВАЛИЛА В ПЕРШОМУ ЧИТАННІ ЗАКОН ПРО УКРАЇНСЬКУ МОВУ. ЩО ВІН ПЕРЕДБАЧАЄ?

Верховна рада ухвалила у першому читанні доопрацьований законопроект про мову в Україні. Його внесли аж 77 депутатів.

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: ЗАРПЛАТА МОЛОДИХ ПЕДАГОГІВ НЕ МОЖЕ ЗАЛИШАТИСЯ НА НИЗЬКОМУ РІВНІ

Третього жовтня Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав законодавчу ініціативу УКРОПу щодо відновлення справедливості при нарахуванні заробітної плати молодим педагогам.

Детальніше

ВЕРХОВНА РАДА ХОЧЕ КАРАТИ ШТРАФОМ НАСИЛЬСТВО У ШКОЛАХ

Парламент у першому читанні ухвалив зміни до Кодексу про адмінправопорушення, згідно з якими за булінг або за приховування педагогами фактів цькування передбачений штраф від 20 до 200 неоподатковуваних мінімумів.

Детальніше