Парламентська діяльність Констанкевич Ірини Мирославівни

Українська мова має бути обов’язковою не лише для ділового спілкування. Вона має бути суспільно-духовною потребою, адже визначає наше мислення, спосіб існування і загалом – основу життя

Ірина Констанкевич

ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Верховна Рада підтримала 3 Постанови, які сприятимуть організації безпечного освітнього процесу в умовах карантину.

Детальніше

МОНЕТИЗАЦІЯ АБО БЕЙБІ-БОКС

«Депутатська група «Партія «За майбутнє», яка складається з депутатів-мажоритарників, підтримує усі ініціативи, спрямовані на підтримку молодих сімей та їх дітей», - про це народна депутатка Ірина Констанкевич заявила під час виступу у Верховній Раді.

Детальніше

ГРОШІ - ГРОМАДАМ!! 3614 - ПІДТРИМАЛА!

«Сільські, селищні, міські бюджети більше не залежатимуть від району!» - заявила народна депутатка Ірина Констанкевич.

Детальніше

ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ: ПРО ГОЛОВНЕ

Під час засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики народна депутатка Ірина Констанкевич з колегами дискутували та ухвалювали рішення щодо наступного:

Детальніше

ПІДТРИМАЛА ПРОДОВЖЕННЯ МОРАТОРІЮ

Парламент 261 голосом підтримав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті» з пропозиціями Президента України, №3640.

Детальніше

Відстоювання прав дітей з особливими освітніми потребами виходить на міжфракційний рівень

Народна депутатка Ірина Констанкевич підтримала ініціативу нардепа Павла Сушка щодо створення Міжфракційного депутатського об`єднання “За права дітей з особливими освітніми потребами”. 53 народні депутати підтримали і увійшли до складу МФО.

Детальніше

Засідання робочої групи з питань функціонування регіонального інформаційного мовлення ПАТ «НСТУ»

Відбулося засідання робочої групи з питань функціонування регіонального інформаційного мовлення ПАТ «НСТУ».

Детальніше

ВЕКТОРИ РОЗВИТКУ ВОЛИНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Наглядова рада на чолі з Ігор Палиця обговорила стратегію розвитку університету імені Лесі Українки, яку презентував ректор професор Анатолій Цьось: якою має бути місія сучасного університету, освітні, наукові, гуманітарні амбіції, відповіність потребам

Детальніше

ПРО МАЙБУТНЄ СЬОГОДНІ

Про Відкритий форум партії «За майбутнє» у Луцьку, задекларовані принципи партії та вектори розвитку народа депутатка Ірина Констанкевич говорила з народними депутатами Ігор Гузь та Вячеслав Рубльов в ефірі телеканалу «Аверс».

Детальніше

МАЙБУТНЄ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» - ОСВІЧЕНЕ СУСПІЛЬСТВО

Під час Відкритого обласного форуму прихильників партії «ЗА МАЙБУТНЄ» в Луцьку народна депутатка Ірина Констанкевич з очільником партії Ігор Палиця, народними депутатами Степан Івахів , Ігор Гузь, Вячеслав Рубльов говорили про амбітне майбутнє, яке ми

Детальніше