ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ НА ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ

Народна депутатка Ірина Констанкевич з колегами Депутатської групи "Партія "За майбутнє" звернулися до Президента України Володимира Зеленського. Вони пропонують встановити на державному рівні професійне свято - День працівника професійної (професійно-технічної) освіти, яке буде відзначатися щорічно 2 жовтня.

 

Розвиток та підтримка профосвіти сьогодні вкрай важливі. Народна депутатка Ірина Констанкевич з колегами напрацювала й зареєструвала новий законопроєкт №4207 про профтехосвіту, який відповідає сучасним запитам та пропозиціям роботодавців, освітян. Україні для розвитку економіки потрібні сучасні робітничі професії, тому потрібно на державному рівні підняти їх престиж, через повагу до профтех освіти, збільшити зарплатню, модернізувати оснащення в закладах профосвіти і головне - зробити усе, щоб профосвіта зайняла гідне місце в системі вітчизняної освіти.

 

Відзначення Дня працівника професійної (професійно-технічної) освіти - це можливість нагадати про важливість кожного співробітника, відзначити досягнення і заохотити на майбутні звершення.