У МАНЕВИЦЬКОМУ РАЙОНІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МАТЕРІ. ФОТОРЕПОРТАЖ

Цілую руки рідної матусі,
Невтомні руки мами золоті.
До них я серцем тихо прихилюся:
За все, що маю, люба, дякую тобі…

Вчора, 12 травня народний депутат Ірина Констанкевич взяла участь і урочистостях з нагоди Дня матері у селах Гораймівка та Старосілля, що у Маневицькому районі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВИ НІКОЛИ НЕ ПЕРЕСТАЄТЕ ВИГЛЯДАТИ НАС З ДАЛЕКИХ ДОРІГ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ДО ВОЛИНСЬКИХ МАТЕРІВ

«Материнська любов особлива, тому що наша найрідніша людина любить нас ні за що, всупереч усьому. І це, мабуть, найкраща та найсвітліша любов, яка може бути у світі. Для кожного мати — це джерело знань, натхнення, сили, ніжності, вірності по всьому життєвому шляху», - зауважила Ірина Констанкекич.

Також нардеп подякувала головам громад Нелі Борсук та  Віктору Регешуку, які на найвищому рівні організували святкові заходи.

У місцевих клубах людно, концертна програма триває більше двох годин, зі сцени дітлахи вітають своїх матусь словами вдячності та любові, нагадуючи їм, яку важливу роль мама відіграє у їхньому житті.

Довідково: Саму ідею святкування Дня матері в світі приписують американській активістці Джулії Уорд Хоув, яка опублікувала в 1872 році прокламацію Дня матері, а також вчительці з Графтона в Західній Вірджинії Ганні Джарвіс, яка у 1907 році організувала меморіальну церемонію на честь пам\'яті своєї померлої матері. Узаконив свято Дня матері в США американський Президент Вудро Вільсон 8 травня 1914.
Слідом за США другу неділю травня оголосили святом 23 країни, а ще понад 30 країн відзначають День матері в інші дні.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook