ЦНАП У КОЖНІЙ ГРОМАДІ!!! ПОСЛУГИ БУДУТЬ ПОРУЧ!!

Сервіс адміністративних послуг тепер став ще більш простим та зрозумілим для українців. Особливо для тих, хто проживає у сільській місцевості. Відтепер міфи, що існують навколо децентралізації будуть розвінчані. Усі важливі послуги для людей будуть доступні у кожній громаді. І їхати за 50-70 км, щоб отримати довідку тепер НЕ ПОТРІБНО!

 

Законопроєкт №2679, щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі, - прийнято у другому читанні!

 

Законопроєкт передбачає, що Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) можуть створювати лише органи місцевого самоврядування. Отже у кожній громаді буде свій ЦНАП (або декілька) з широким спектром послуг.

 

За законопроєктом передбачається забезпечення органів місцевого самоврядування матеріально-фінансовою базою для створення ЦНАП, оскільки у попередній редакції фінансове забезпечення утворення та функціонування ЦНАП було повністю покладено на місцеві бюджети органів місцевого самоврядування.

 

Окрім того, законопроєкт №2679 удосконалить доступ до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі, зокрема передбачається запровадження Єдиного державного веб-порталу, який вже фактично працює (Портал Дія). І найголовніше - впроваджується механізм моніторингу. Держава отримає ефективний інструмент підвищення рівня якості державного сервісу на усій території країни.