ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗАКЛИКАЛА ДОПОМОГТИ «КРИШТАЛЕВИМ» БЛИЗНЮЧКАМ

У Луцьку провели міський фестиваль-конкурс близнят та двійнят «Схожі на всіх і не схожі ні на кого». Гостем дійства стала народний депутат України Ірина Констанкевич. Парламентар розповіла щемливу історію двох «кришталевих» сестричок. Дівчатка, яким уже по 16, пересуваються на милицях. До 6-го класу їх узагалі носили на руках. У близнючок важка вроджена хвороба - незавершений остеогенез. У народі її ще називають «кришталевою». В результаті захворювання кістки викривлені та дуже ламкі. Німецька клініка погодилася взятися за лікування дівчат. Аби вирівняти кістки,  Даринці та Богданці потрібно провести по 4 операції.  

Світлина від Ірини Констанкевич.

Світлина від Ірини Констанкевич.

Світлина від Ірини Констанкевич.

Світлина від Ірини Констанкевич.

Світлина від Ірини Констанкевич.

Світлина від Ірини Констанкевич.

«5 років творчої історії відсвяткували учасники фестивалю близнюків і двійнят у Луцьку. Гарне, душевне, тепле свято, яке задумувалося його ініціатором і «батьком» Сергій Скулинець як свято сім’ї, родинних цінностей. Сергій, як батько хлопців близнюків, знає, яке це подвійне щастя, дароване Богом.
Та я у своєму виступі розповіла про іншу історію – двох близнючок із Седлищ Любешівського району, які так мріють забути про свої милиці.
Подивіться сюжет ТСН. І якщо серце Ваше крається від співчуття, підтримайте коштами на рахунок цієї картки 4149 4991 3504 2321. Це картка мами дівчаток. Та, що в сюжеті вказана – недійсна. Хтось намагався її хакнути після показу сюжету.
Я теж переказала гроші і закликаю тих, хто може і хоче допомогти, творимо добро Тільки разом», – написала на своїй сторінці у Facebook Ірина Констанкевич.

Детальніше: https://tsn.ua/dopomoga/dopomogi-potrebuyut-krishtalevi-divchatka-darina-ta-bogdana-1436865.html?fbclid=IwAR1f1qBddbyCRyxE40BmtGNrEaUkPGLGFlaS5aRGe_t6oFuOPvwo7z9fQZ4

#творимоДобро