ЧОМУ МЕШКАНЦЯМ ЛЮБЕШІВЩИНИ ПОТРІБНЕ ВІДДІЛЕННЯ ГЕМОДІАЛІЗУ??

Гемодіаліз - це процедура очищення крові від токсинів, шкідливих речовин і, яка необхідна для людей, чиї нирки взагалі не працюють.

 

Через ниркову недостатність хворі змушені кілька разів на тиждень отримувати процедеру гемодіалізу. І хворим необхідно щоразу долати довгий шлях до найближчого гемодіалізного відділення.

 

Під час робочих зустрічей на Любешівщині жителі вимагали у народної депутатки Ірини Констанкевич допомогти у вирішенні питання щодо створення відділення гемодіалізу на базі Любешівської центральної районної лікарні.

 

Хворі вимушені їхати до Каменя-Каширського чи Маневич, аби проходити процедуру гемодіалізу. І це створює ряд незручностей з доїздом, люди змушені витрачати кошти на проїзд.

 

Ірина Констанкевич скерувала депутатське звернення до голови Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка з проханням розглянути можливість створення відділення гемодіалізу у Любешівській ЦРЛ та передбачити необхідне фінансування на матеріально-технічне та кадрове забезпечення.

 

Якщо людина з хронічною хворобою нирок отримує регулярний та якісний діаліз, то вона здатна жити повноцінним життям, працювати, займатися спортом.