У ЖИДИЧИНІ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВІДКРИЛИ СУЧАСНУ МЕДІАТЕКУ ТА СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

Діти — це дар Божий та цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Приходять діти у світ зовсім маленькими і безпомічними, а ми, дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і любов’ю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКІ ШКОЛЯРІ ВИРУШИЛИ ДО ДИТЯЧОГО ТАБОРУ "АРТЕК-БУКОВЕЛЬ"

 

Справжнє свято з нагоди Дня захисту дітей з танцями та піснями відбулося у селі Жидичин, що у Ківерцівському районі. Насичена програма, дружня атмосфера, незабутні враження, приємні емоції, цікаві зустрічі, спілкування та знайомства, весело провели час як дітлахи, так і дорослі.

«Усе те, що ми, дорослі сьогодні робимо, все заради одного – наших дітей. Кожна дитина – чистий струмок і щоб він залишався таким, його потрібно постійно підживлювати джерелами любові, ніжності, добра, тож закликаю кожного з вас – бережіть своїх дітей», - зауважила голова Жидичинської ОТГ Галина Матвіюк.

Впродовж усього святкування жидичан та гостей села своїми виступами радували маленькі таланти. Не залишили без емоцій учасників святкувань маленькі таланти, зокрема танець «Віночок» у виконанні учнів НВК села Клепачів, пісня у виконанні Ірини Росоловської «намалюю тобі зорі» чи то танцювальний колектив Жидичинського будинку культури. Потішили присутніх своїми вміннями учасники конкурсу дитячого малюнку на асфальті.

Привітати дітлахів із їх днем приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Найперше хочу всіх привітати із цим чудовим святом – Міжнародним днем захисту дітей. Напевно всіх нас об’єднує одне бажання – ми хочемо бачити своїх дітей здоровими та щасливими. Вітаючи сьогодні наших дітей зі святом, не варто забувати і про те, що саме сьогодні відзначають і День батьків, бо ці два понятті нероздільні, бо якщо щасливі діти, то й щасливі батьки, тож хай ці слова будуть саме про вас», - висловила переконання Ірина Констанкевич.

Кульмінацією свята було відкриття медіатеки, що стало можливим за сприяння народного депутата Ірина Констанкевич. Після офіційного перерізання стрічки малеча враз заповнила простору кімнату, що відтепер слугуватиме центром дозвілля та відпочинку для дітлахів. Також нардеп пообіцяла передати для медіатеки все необхідне приладдя аби дітям не було коли сумувати.

На завершення дійства ще одна приємна новина. Поряд з медіатекою для дітей відкрився і сучасний спортивний майданчик. Проект був  втілений у життя завдяки Фонду Ігоря «Палиці «Тільки разом» .

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook