ДЕНЬ СЕЛА - ЦЕ СВЯТО ДЛЯ ВСІХ, ХТО ТУТ НАРОДИВСЯ І ВИРІС, - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ

Кожне село має свою історію, традиції та улюблені свята. Одним із таких свят є День села.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРИЙТИ ДО КОЖНОГО: НАРДЕП ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ У БОДЯЧЕВІ

12 серпня, у неділю, своїми талантами поділилися жителі села Четвертня.

На святкування зійшлося чимало жителів та гостей села. Розпочали святкування з концерту, який проходив у приміщенні місцевого клубу. Привітати селян зі святом приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич.

«День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селищі з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день села, кожен відчуває себе частиною великої родини», - наголосила Ірина Констанкевич.

Подяками народного депутата були відзначені найактивніші жителі села, зокрема: Наталія Михальчук – заступник директора школи з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Четвертня, Ірина Климець – майстер спорту з легкої атлетики міжнародного класу, член збірної України з метання молота, тренер обласної дитячо-юнацької спортивної школи, Мирослава Бомазюк – фахівець із соціальної допомоги вдома Маневицького територіального центру соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян.

Спорт, розвиток інфраструктури, заміна меблів у школі і не тільки – такі зміни втілює громада разом із народним депутатом Іриною Констанкевич, загалом із бюджетів різних рівнів було залучено майже 200 тисяч гривень

Святковий настрій цього дня у Четвертні створювали місцеві аматорські колективи.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook