Новини

Мій особистий взірець – Ігор Палиця. Людина і державний діяч, який переконливо демонструє своєю діяльністю, як можна змінювати життя оточуючих у складних суспільно-економічних реаліях

Ірина Констанкевич

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗУСТРІЛАСЯ З ГРОМАДОЮ СЕЛА КАРПИЛІВКА

Децентралізація, медична реформа та ремонт доріг – основні питання, які турбують мешканців села Карпилівка Ківерцівського району. Днями народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич зустрілася з тутешньою громадою.

Детальніше

УКРОП ВИМАГАЄ ВІД УРЯДУ НЕГАЙНО ПЕРЕРАХУВАТИ ВИПЛАТИ ВІЙСЬКОВИМ ПЕНСІОНЕРАМ

Народні депутати з УКРОПу вимагають від Кабінету Міністрів негайно здійснити перерахунок і виплату пенсій пенсіонерам Збройних сил і правоохоронних органів.

Детальніше

МАЙЖЕ МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ЗАЛУЧИЛА НАРДЕП НА ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КАМІНЬ-КАШИРСЬКИХ МЕДЗАКЛАДІВ

У рамках чергового робочого візиту на Камінь-Каширщину народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич взяла участь у сесії Камінь-Каширської районної ради та оглянула обладнання, яке було придбане для медичних установ району за кошти соцеконому.

Детальніше

МАНЕВИЧЧИНА: ДЕНЬ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ ІРИНОЮ КОНСТАНКЕВИЧ

Жахливий стан доріг, відсутність електроенергії, організація харчування дітей-чорнобильців – проблеми на які, чи не в усіх селах, нарікають люди. Днями народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич відвідала Маневицький район.

Детальніше

ДЕПУТАТИ ВІД УКРОПУ ПРОСЯТЬ КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД ВИЗНАТИ НЕЗАКОННИМ СКАСУВАННЯ ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ ЗА ВИСЛУГОЮ РОКІВ

Народні депутати від УКРОПу звернулися до Конституційного Суду з вимогою визнати неконституційним скасування виходу на пенсію за вислугою років.

Детальніше

ЛЮБЕШІВЩИНА: У ВСІХ СЕЛАХ ОДНЕ ПИТАННЯ – ВІДСУТНІСТЬ ХАРЧУВАННЯ ШКОЛЯРІВ

Проблеми з організацією харчування дітей в школах, невиплачені «чорнобильські» гроші – ці та інші питання обговорили громади Любешівщини днями з народним депутатом від УКРОПу Іриною Констанкевич.

Детальніше

ГОЛОВИ РДА ТА ОТГ ВІДЗВІТУЮТЬ ЩОДО НЕОСВОЄНИХ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ

Народний депутат Ірина Констанкевич звернулась до голів РДА та ОТГ 23-го округу з проханням надати довідки щодо освоєння коштів з державного фонду соцеконому.

Детальніше

НАБУ МАЄ РОЗСЛІДУВАТИ ФАКТИ ХАБАРНИЦТВА ТА ЗЛОЧИННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГОЛОВИ НАЦРАДИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ ЮРІЯ АРТЕМЕНКА – УКРОП

Детективи НАБУ мають розслідувати факти, які свідчать про зловживання владою, корупцію та перешкоджання журналістській діяльності з боку голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка.

Детальніше

ШКОЛА У КІВЕРЦЯХ: ШУКАЮТЬ КОШТИ НА РЕМОНТ ДАХУ ТА ЗАМІНУ ВІКОН

Аварійний стан спортзалу, проблеми з системою опалення та необхідність заміни старих дерев’яних вікон на енергозберігаючі – ці та інші проблеми обговорили під час батьківської конференції у школі № 3 міста Ківерці.

Детальніше

ЛИШЕ НА ВОЛИНІ ЧИНОВНИКИ ПОЗБАВИЛИ ШКОЛЯРІВ ОБІДІВ, – МІНІСТР

Тільки у Волинській області – проблеми з організацією дитячого харчування у навчальних закладах у районах, які потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС.

Детальніше