Новини

Вважаю, що народним депутатом повинна бути людина з досвідом роботи у певній сфері, людина з “трудовою біографією” і вмінням чути людей

КОМАНДА ВІД КОЛКІВСЬКОЇ ОТГ

З жителями Колківської ОТГ народна депутатка Ірина Констанкевич говорила про ефективність громади, амбітні цілі і проблеми, які ще потрібно вирішувати.

Детальніше

КОМАНДА ВІД МАНЕВИЧЧИНИ

З Маневицькою громадою народна депутатка Ірина Констанкевич говорила про той «фундамент» досвіду, професіоналізму, спільної праці,які потрібно закласти, сформувати, аби покращити життя громади.

Детальніше

КОМАНДА ВІД ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ ОТГ

Народа депутатка Ірина Констанкевич коментує: «Прилісненська ОТГ - це, без сумніву, найуспішніша громада Волинської області. Громада має саме той людський капітал, який єдино і монолітнно працює на перспективу і на результат. Громада, яка працює для людей

Детальніше

КОМАНДА ВІД ЛЮБЕШІВЩИНИ

«Друзі, день почали на Любешівщині. Представили команду однодумців, які йтимуть на місцеві вибори й надійно та впевнено вестимуть громади», - зазначала народна обраниця Ірина Констанкевич.

Детальніше

ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Верховна Рада підтримала 3 Постанови, які сприятимуть організації безпечного освітнього процесу в умовах карантину.

Детальніше

МОНЕТИЗАЦІЯ АБО БЕЙБІ-БОКС

«Депутатська група «Партія «За майбутнє», яка складається з депутатів-мажоритарників, підтримує усі ініціативи, спрямовані на підтримку молодих сімей та їх дітей», - про це народна депутатка Ірина Констанкевич заявила під час виступу у Верховній Раді.

Детальніше

ГРОШІ - ГРОМАДАМ!! 3614 - ПІДТРИМАЛА!

«Сільські, селищні, міські бюджети більше не залежатимуть від району!» - заявила народна депутатка Ірина Констанкевич.

Детальніше

ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ: ПРО ГОЛОВНЕ

Під час засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики народна депутатка Ірина Констанкевич з колегами дискутували та ухвалювали рішення щодо наступного:

Детальніше

ПІДТРИМАЛА ПРОДОВЖЕННЯ МОРАТОРІЮ

Парламент 261 голосом підтримав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті» з пропозиціями Президента України, №3640.

Детальніше

Відстоювання прав дітей з особливими освітніми потребами виходить на міжфракційний рівень

Народна депутатка Ірина Констанкевич підтримала ініціативу нардепа Павла Сушка щодо створення Міжфракційного депутатського об`єднання “За права дітей з особливими освітніми потребами”. 53 народні депутати підтримали і увійшли до складу МФО.

Детальніше