Новини

Робота депутата Верховної Ради – це не тільки сесійна зала, комітет, це, найперше, – знання реального життя і проблем людей. Інакше можна збільшити кількість депутатів-“космонавтів”

Ірина Констанкевич

В ефірі телеканалу «НАШ» говорили про Держбюджет 2021 року

Сьогодні Верховна Рада підтримала в першому читанні проєкт Державного бюджету на 2021 рік. «ЗА» проголосували 275 нардепів.

Детальніше

ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ: ПРО ОСНОВНЕ

Під час засідання Комітету говорили про розвиток сфери культурних послуг в умовах децентралізації. До обговорення долучилися представники міністерств та асоціацій.

Детальніше

Чому жителів Камінь-Каширщини позбавляють залізничної станції?

Понад півтора року жителі сіл Камінь-Каширщини позбавлені можливості дістатися до райцентру та Ковеля потягом. Задля відстоювання інтересів людей, недопущення закриття залізничної дільниці Вербка – Камінь Каширський та залізничної станції

Детальніше

ЦНАП У КОЖНІЙ ГРОМАДІ!!! ПОСЛУГИ БУДУТЬ ПОРУЧ!!

Сервіс адміністративних послуг тепер став ще більш простим та зрозумілим для українців. Особливо для тих, хто проживає у сільській місцевості. Відтепер міфи, що існують навколо децентралізації будуть розвінчані. Усі важливі послуги для людей будуть

Детальніше

ПРО ДЕРЖБЮДЖЕТ НА 2021 РІК В ЕФІРІ ТЕЛЕКАНАЛУ «РАДА»

Уже з понеділка Верховна Рада України виходить із дистанційного режиму роботи і збирається на чергове пленарне засідання. Головне питання порядку денного - Державний бюджет на 2021 рік. Про це і говорили в ефірі телеканалу «РАДА».

Детальніше

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020: ЯК ПРОГОЛОСУВАЛИ ВОЛИНЯНИ?

В ефірі телеканалу «Аверс» з народними депутатами Іриною Констанкевич, Ігорем Гузем, головою Волинської обласної ради Іриною Вахович, політологом Тарасом Літковцем та колегами з «Рівне-1» говорили про місцеві вибори 2020, кого ми обрали та, які партії под

Детальніше

ЧОМУ МЕШКАНЦЯМ ЛЮБЕШІВЩИНИ ПОТРІБНЕ ВІДДІЛЕННЯ ГЕМОДІАЛІЗУ??

Гемодіаліз - це процедура очищення крові від токсинів, шкідливих речовин і, яка необхідна для людей, чиї нирки взагалі не працюють.

Детальніше

ПОТРІБНО БІЛЬШЕ ДЕРЖАВНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ОРФАННИХ ХВОРОБ!!

Надання медичної допомоги пацієнтам із орфанними захворюваннями лишається проблематичним, через дефіцит бюджетного фінансування.

Детальніше

23 ОКРУГ: «ЗА МАЙБУТНЄ» ПІДТРИМАЛИ ПОНАД 27 ТИСЯЧ ВИБОРЦІВ

За попередніми даними, у 23 окрузі народної депутатки Ірини Констанкевич партія «ЗА МАЙБУТНЄ» отримала найбільшу довіру виборців.

Детальніше

ДОБУДОВА КЛАСНИХ КІМНАТ ШКОЛИ У СЕЛІ СЕДЛИЩЕ

Народна депутатка Ірина Констанкевич спілкувалися з колективом школи у селі Седлище Любешівського району.

Детальніше