Новини

Патріотизм полягає у тому, щоб жити життям тих, хто тебе обирав

Ірина Констанкевич

Назвали найактивніших законотворців у березні

Назвали найактивніших законотворців у березні. У березні 2020 року парламентарі зареєстрували 176 законопроектів.

Детальніше

ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ МЕДЗАСОБІВ ПЕРЕДАЛИ У МАНЕВИЦЬКУ РАЙЛІКАРНЮ

Маневицька центральна районна лікарня отримала благодійну допомогу медзасобами. Такий вантаж підготували благодійні організації за сприяння народної депутатки Ірини Констанкевич.

Детальніше

Як зберегти забезпечення меддопомоги для 4 тисяч мешканців Любешівщини?

У зв’язку з впровадженням другої черги медичної реформи планується ліквідація терапевтичного відділення №2 КНП «Любешівська центральна районна лікаря» у селі Ветли.

Детальніше

КІВЕРЦІВСЬКА РАЙЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ДОПОМОГУ

Сьогодні Ківерцівське районне територіальне медичне об'єднання отримало велику партію першочергових засобів захисту для медиків, ліків та інших товарів медичної групи.

Детальніше

Нардеп звернулася щодо недопущення ліквідації терапевтичного відділення райлікарні, що у селі Ветли

До народного депутата Ірини Констанкевич надійшли численні звернення жителів Ветлівського старостинського округу (це 5 віддалених поліських сіл!!) щодо недопущення ліквідації терапевтичного відділення №2 КНП «Любешівська центральна районна лікарня» у селі

Детальніше

Чому прикордонні райони України дивляться «рашку»?

За даними соціологічних опитувань, більш як 70 % наших співвітчизників отримують інформацію з національних телеканалів, а понад 40% стверджують, що довіряють їм у питаннях висвітлення новин про події в країні і світі

Детальніше

Звернення Ірини Констанкевич до людей, які повернулися з-за кордону

Звертаюся, передусім, до тих людей, які упродовж останніх днів повернулися з-за кордону.

Детальніше

Нардепи просять відкласти другий етап медреформи, щоб не допустити знищення медицини

Народні депутати з депутатської групи «За майбутнє» Тарас Батенко, Ірина Костанкевич, Ігор Палиця та їхні колеги звернулись до очільника уряду Дениса Шмигаля з проханням відкласти впровадження другого етапу медичної реформи.

Детальніше

У МАНЕВИЦЬКУ РАЙЛІКАРНЮ ПЕРЕДАЛИ ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАСОБИ

Першу партію допомоги для медзакладів у районах відправили сьогодні до Маневицької центральної районної лікарні. У вантажі — медикаменти, засоби захисту та гігієни, респіратори FFP2, вироби медичного призначення.

Детальніше

“УРЯД ХОЧЕ “ОБНУЛИТИ” ОСВІТУ, МІСЦЕВІ ГРОМАДИ, КУЛЬТУРУ, КІНО”

Позачергове засідання парламенту у суботу, 28 березня, не відбудеться. Про це під час прямого скайп-включення в ефірі телеканалу “Аверс” розповіла народна депутатка, членкиня групи “За майбутнє” Ірина Констанкевич.

Детальніше