Новини

Робота депутата Верховної Ради – це не тільки сесійна зала, комітет, це, найперше, – знання реального життя і проблем людей. Інакше можна збільшити кількість депутатів-“космонавтів”

Ірина Констанкевич

В УКРОПІ ВИМАГАЮТЬ ВІДНОВИТИ СПРАВЕДЛИВІСТЬ ПРИ НАРАХУВАННІ ЗАРПЛАТ ОСВІТЯНАМ

Народні депутати від УКРОПу вимагають підвищити заробітні плати працівникам дошкільних, позашкільних та професійно-технічних закладів освіти.

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ВІДСТОЮЄ ІНТЕРЕСИ АТОВЦІВ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ

Сьогодні на засіданні Верховної Ради народний депутат Ірина Констанкевич закликала підтримати соціальний законопроект №7511

Детальніше

ЧИ ГОТОВІ УКРАЇНСЬКІ ШКОЛИ ДО ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ?

На комітеті Верховної Ради з питань освіти та науки обговорили питання інклюзивного навчання

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПЕРЕКОНАНА, ЩО ПРО ЧОРНОБИЛЬЦІВ ПОТРІБНО ЗГАДУВАТИ НЕ ЛИШЕ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ТРАГЕДІЇ

Ірина Констанкевич розповіла у ефірі каналу "Рада" про те, чи ухвалили важливі закони, пов'язані із соцзахистом чорнобильців

Детальніше

«МИ НЕ ЧЕКАТИМЕМО, ДОКИ ВМИРАТИМУТЬ СЕЛЯНИ ЧЕРЕЗ ІМІТАЦІЮ РЕФОРМИ», — ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ

Ірина Констанкевич звернулася з депутатським запитом до голови Волинської ОДА Олександра Савченка з проханням надати інформацію щодо подальшої долі сільських ФАПів.

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: ДЕРЖАВА МАЄ НАДАВАТИ БЕЗКОШТОВНЕ ХАРЧУВАННЯ ДІТЯМ-ЧОРНОБИЛЬЦЯМ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ

У Міністерстві соціальної політики повинні розробити механізм, який реально забезпечить безкоштовним харчуванням дітей, що постраждали від Чорнобильської катастрофи. Про це заявила народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич

Детальніше

НА РОЗГЛЯД ВЕРХОВНОЇ РАДИ ВИНЕСЕНИЙ ВАЖЛИВИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ЗАХИСТ АВТОРСЬКИХ ПРАВ

У Комітеті з питань науки та освіти був розглянутий проект Закону України №7466 «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і суміжних прав».

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ОБУРЕНА СТАВЛЕННЯМ ДО ПРАЦІВНИКІВ НА «УКРПОШТІ»

Сьогодні відбувається тотальне скорочення відділень «Укрпошти». Чиновники у високих владних кабінетах воліють не помічати проблем людей на місцях. Про це в ефірі телеканалу «Аверс» заявила народний депутат Ірина Констанкевич.

Детальніше

«У СТОБИХІВЦІ ТАКІ САМІ УКРАЇНСЬКІ ДІТИ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ

Питання будівництва Стобихівської школи, що у Камінь-Каширському районі, назрівало роками, однак реальні проблеми розпочалися у вересні минулого року, коли батьки не пустили дітей до школи з аварійними приміщеннями.

Детальніше