Новини

У моїй робочій програмі немає масштабних політичних “дорожніх карт”, а є конкретні сім тез соціально-гуманітарного змісту, що стануть основою для законодавчих ініціатив. Головне - це те, що я буду і надалі представником і лобістом Волині, Полісся

Ірина Констанкевич

Ірина Констанкевич відзначила камінь-каширців з нагоди 80-річчя району

17 січня 1940 року офіційно вважається датою створення Камінь-Каширського району. З нагоди поважного ювілею в районному будинку культури відбулися урочистості.

Детальніше

«ПРОФЕСІЙНОСТІ УРЯДУ МИ НЕ БАЧИМО», – ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО ЗАЯВУ ГОНЧАРУКА

Нинішній уряд – політично-інфантильний і не хоче брати на себе відповідальність за свої дії. Таку думку в ефірі телеканалу «Еспресо» висловила народний депутат, членкиня групи «За майбутнє» Ірина Констанкевич, коментуючи заяву прем’єр-міністра Олексія Гон

Детальніше

Для кого така турбодецентралізація?

Процеси, які відбуваються в країні свідчать швидше про незацікавленість високопосадовців до розвитку на місцях

Детальніше

«Ми зіштовхуємося з фатальним ігноруванням», – бійці про Міністерство ветеранів

Проти майже 8000 захисників України у невизнаній війні порушені кримінальні справи. Щодо Дебальцеве й досі немає жодного офіційного висновку. Не так давно створене Міністерство ветеранів на діалог з правозахисними організаціями бійців не йде.

Детальніше

«Вчителю – таку ж зарплату, як міністру»

Законопроєкт 0901 «Про повну загальну середню освіту», який Верховна Рада розглянула сьогодні у другому читанні, – компромісний та такий, який відповідає реаліям суспільного життя. Водночас він є перехідним. Про це у своєму виступі при обговоренні докумен

Детальніше

ЧОМУ ЗАЗІХАЮТЬ НА «ВОЛИНЬТОРФ»?

Сьогодні на засіданні Кабінету міністрів затвердили перелік стратегічних підприємств, які не можна приватизувати.

Детальніше

Верховна Рада включила 935-річчя Луцька до переліку пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році

Верховна Рада підтримала законопроєкт 2542 – «Постанову про внесення змін до додатка до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2020 році».

Детальніше

«У ЗАКОНІ ПРО ЗЕМЛЮ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ НЕМАЄ»

Уряд презентував фінальний проєкт закону про ринок землі сільськогосподарського призначення. До розгляду його у другому читанні подано 4000 (!) правок.

Детальніше

У селі на Волині, де діти навчалися в старій клуні, відкрили нову школу

У селі Осівці Камінь-Каширського району 325 учнів нарешті розпочали навчання в новій школі.

Детальніше

У селі Городок урочисто відкрили клуб

Прилісненська ОТГ вражає позитивними змінами. Сьогодні у селі Городок урочисто відкрили оновлений клуб. І допоки чимало інших громад чекають на державні гроші, у Прилісненській громаді своїми силами втілюють соціально-інфраструктурні проєкти.

Детальніше