Діяльність на окрузі

Робота депутата Верховної Ради – це не тільки сесійна зала, комітет, це, найперше, – знання реального життя і проблем людей. Інакше можна збільшити кількість депутатів-“космонавтів”

Ірина Констанкевич
Діяльність на окрузі

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗУСТРІЛАСЯ З ГРОМАДОЮ СЕЛА КАРПИЛІВКА

Децентралізація, медична реформа та ремонт доріг – основні питання, які турбують мешканців села Карпилівка Ківерцівського району. Днями народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич зустрілася з тутешньою громадою.

Детальніше

МАЙЖЕ МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ЗАЛУЧИЛА НАРДЕП НА ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КАМІНЬ-КАШИРСЬКИХ МЕДЗАКЛАДІВ

У рамках чергового робочого візиту на Камінь-Каширщину народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич взяла участь у сесії Камінь-Каширської районної ради та оглянула обладнання, яке було придбане для медичних установ району за кошти соцеконому.

Детальніше

МАНЕВИЧЧИНА: ДЕНЬ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ ІРИНОЮ КОНСТАНКЕВИЧ

Жахливий стан доріг, відсутність електроенергії, організація харчування дітей-чорнобильців – проблеми на які, чи не в усіх селах, нарікають люди. Днями народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич відвідала Маневицький район.

Детальніше

ЛЮБЕШІВЩИНА: У ВСІХ СЕЛАХ ОДНЕ ПИТАННЯ – ВІДСУТНІСТЬ ХАРЧУВАННЯ ШКОЛЯРІВ

Проблеми з організацією харчування дітей в школах, невиплачені «чорнобильські» гроші – ці та інші питання обговорили громади Любешівщини днями з народним депутатом від УКРОПу Іриною Констанкевич.

Детальніше

ШКОЛА У КІВЕРЦЯХ: ШУКАЮТЬ КОШТИ НА РЕМОНТ ДАХУ ТА ЗАМІНУ ВІКОН

Аварійний стан спортзалу, проблеми з системою опалення та необхідність заміни старих дерев’яних вікон на енергозберігаючі – ці та інші проблеми обговорили під час батьківської конференції у школі № 3 міста Ківерці.

Детальніше

МЕШКАНЦІ ВИДЕРТИ: «НАВІТЬ ВОДА В МАГАЗИНАХ ДОРОЖЧА ЗА НАТУРАЛЬНЕ МОЛОКО»

Проблеми освітніх закладів, низька закупівельна ціна на молоко, жахливий стан доріг – ці та інші питання обговорювали у Видерті Камінь-Каширського району під час зустрічі народного депутата Ірини Констанкевич з громадою.

Детальніше

ЗАВДЯКИ НАРДЕПУ У МАНЕВИЦЬКИХ ДИТСАДКАХ – НОВІ ВІКНА ТА КИЛИМОВЕ ПОКРИТТЯ

Днями народний депутат Ірина Констанкевич відвідала всі три маневицькі дошкільні заклади, аби ознайомитися із проведеними роботами щодо встановлення енергозберігаючих вікон та дверей за гроші з фонду соцеконому.

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: «У ГРОМАДИ СЕЛА ЗВІРІВ – ВЕЛИКИЙ ПОТЕНЦІАЛ»

Ремонт доріг, добудова дошкільного навчального закладу, поповнення книжкового фонду бібліотеки – ці та інші питання обговорили під час зустрічі народного депутата Ірини Констанкевич з громадою села Звірів

Детальніше

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: «ПРИВЕЗТИ ЛІКАРЯ У СЕЛА – ПОКИ ЩО НАЙКРАЩИЙ ВИХІД ІЗ СИТУАЦІЇ»

У селі Звірів днями відбулися виїзні прийоми лікарів Ківерцівського районного територіального медичного об’єднання.

Детальніше

СІЛЬСЬКІЙ ШКОЛІ ЗАМІНИЛИ ГРУБКИ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ОПАЛЕННЯ

У школі села Нова Руда, що на Маневиччині, облаштували централізоване опалення. Це стало можливими завдяки народному депутату Ірині Констанкевич.

Детальніше