Діяльність на окрузі

Робота депутата Верховної Ради – це не тільки сесійна зала, комітет, це, найперше, – знання реального життя і проблем людей. Інакше можна збільшити кількість депутатів-“космонавтів”

Ірина Констанкевич
Діяльність на окрузі

ВОДОПОСТАЧАННЯ БУДЕ ПЕРЕДАНЕ В КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ КІВЕРЦІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Впродовж останніх років неодноразово надходили численні звернення від громадян Ківерців, міської ради щодо врегулювання проблеми водопостачання. Однак, столичні чиновники не реагували, надходили лише відписки.

Детальніше

ЗЕЛЕНЕ ДИВО ГОРОДОЦЬКОЇ ШКОЛИ

Чи можна уявити школу, де учні під час уроків ходять до лісу, збирають мох чи вивчають, в яких кліматичних умовах потрібно вирощувати манго? Цілком реальна картина, адже у навчально-виховному комплексі села Городок Маневицького району створено унікальний

Детальніше

ЧОРНОБИЛЬЦІ ЗВЕРНУЛИСЯ ЗА ПІДТРИМКОЮ

Нещодавно, у день річниці аварії на Чорнобильській АЕС, про забезпечення належного захисту чорнобильців згадували чи не всі високопосадовці. Однак, на практиці у більшості випадків ці слова так і лишаються не підкріплені жодними діями.

Детальніше

КІВЕРЧАНИ СКАРЖАТЬСЯ НА ПОСТІЙНІ ПЕРЕБОЇ З ВОДОПОСТАЧАННЯМ

У Ківерцях люди потерпають від постійних перебоїв з водопостачанням.

Детальніше

У КІВЕРЦЯХ ВШАНУВАЛИ ЖЕРТВ ВЕЛИКОЇ ВІЙНИ

Сьогодні у Ківерцях вшанували усіх, хто віддав життя в Другій світовій війні.

Детальніше

ЛЮБЕШІВСЬКА РАЙЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ДОПОМОГУ

Захисні комбінезони та окуляри, медичні халати, маски, респіратори, засоби дезінфекції, термометр безконтактний, пульсоксиметр та інші вироби медичного призначення — загалом на суму понад 185 тисяч гривень, — все це у партії допомоги, яку передали

Детальніше

КОЛКІВСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ОТРИМАЛА ДОПОМОГУ

Згідно із алгоритмами, визначені урядовими постановами, люди, які підозрюють у себе Covid-19, повинні першочергово звертатися до сімейних лікарів.

Детальніше

ПАСХАЛЬНІ ГОСТИНЦІ - ДЛЯ ПІДОПІЧНИХ ТЕРЦЕНТРУ

Гарні традиції не змінюємо. Напередодні Великодня пасхальні гостинці від народної депутатки Ірини Констанкевич отримали підопічні Територіального центру соціального обслуговування Любешівської селищної ради, що у селі Бучин.

Детальніше

НА РЕМОНТ ДОРОГИ У МАНЕВИЦЬКОМУ РАЙОНІ ПЕРЕДБАЧИЛИ 14 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Автомобільну дорогу загального користування місцевого значення О 031169 Собіщиці — Колодії — Вовчицьк — /М-07/ — Комарово — Розничі — Р-14 включено до переліку доріг, де заплановане проведення капітального ремонту цього року.

Детальніше

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА РАЙЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ДОПОМОГУ

Дві партії допомоги сьогодні отримала Камінь-Каширська центральна районна лікарня. У першій — засоби захисту, гігієни, респіратори FFP2, ліки, товари медичного призначення, загалом на суму — 110, 5 тисяч гривень.

Детальніше