Діяльність на окрузі

Робота депутата Верховної Ради – це не тільки сесійна зала, комітет, це, найперше, – знання реального життя і проблем людей. Інакше можна збільшити кількість депутатів-“космонавтів”

Ірина Констанкевич
Діяльність на окрузі

У CЕЛІ КАДИЩЕ ЗАПРОСИЛИ У ГОСТІ ВОЛОДИМИРА ГРОЙСМАНА

Сьогодні у рамках робочого візиту до Ківерцівського району народний депутат Ірина Констанкевич побувала у селі Кадище, де в приміщенні сільського клубу зустрілася з громадою.

Детальніше

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ МОЛОДИХ МАМ ДО НАРДЕПА

Актуальну для усіх мам проблему озвучила днями у соціальній мережі Facebook Ольга Фрідріх – про відсутність у приміщенні Любешівської центральної районної лікарні кімнати матері і дитини.

Детальніше

ЯК ДИВУВАЛИ У СЕЛІ РАКІВ ЛІС, ЩО НА КАМІНЬ-КАШИРЩИНІ...

Пахне рідне село : і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв

Детальніше

ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ КАМІНЬ-КАШИРЩИНИ ПРИВІТАЛИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Щорічно 9 листопада відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, а разом з тим – ще й День української писемності та мови. Т

Детальніше

ВІД ЗАКОНІВ ДО РЕМОНТУ ДОРІГ

Ще на початку року у Підцир’ї, що у Камінь-Каширському районі народний депутат Ірина Констанкевич у місцевій школі зустрічалася із жителями села

Детальніше

«ЦЕЙ ЖАХЛИВИЙ ДЕНЬ КРИВАВИМ ПЕРОМ ВПИСАНО В ІСТОРІЮ НАШОГО НАРОДУ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО КЛУБОЧИНСЬКУ ТРАГЕДІЮ

«ЦЕЙ ЖАХЛИВИЙ ДЕНЬ КРИВАВИМ ПЕРОМ ВПИСАНО В ІСТОРІЮ НАШОГО НАРОДУ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО КЛУБОЧИНСЬКУ ТРАГЕДІЮ

Детальніше

«ЧАША ТЕРПІННЯ» ПЕРЕПОВНЕНА: БАТЬКИ ПЕРЕКРИЛИ ДОРОГУ ЧЕРЕЗ ШКОЛУ У СТОБИХІВЦІ

Жителі села Стобихівка Камінь-Каширського району разом з дітьми стоять обабіч дороги Ковель – Маневичі та готові перекрити дорогу.

Детальніше

«МЕДИЧНА РЕФОРМА? НІ, НЕ ЧУЛИ…» АБО ЧОМУ ЗАНЕПАДАЮТЬ СІЛЬСЬКІ ФАПИ

У містах люди активно підписують декларації з лікарями, в селі ситуація вкрай інша – старі, занедбані ФАП, один медпрацівник на ціле село, а також велика відстань до міських лікарень.

Детальніше

ЧОМУ ПЛАКАЛИ ЖІНКИ У СТАРИХ ЧЕРВИЩАХ?

Під час чергового візиту до Камінь-Каширського району народний депутат України Ірина Констанкевич побувала селі Старі Червища, де у приміщенні сільського клубу зустрілася з громадою.

Детальніше

ЧИ ВДАЛОСЯ ЗНАЙТИ 4 МІЛЬЯРДИ, ВИДІЛЕНІ НА СІЛЬСЬКУ МЕДИЦИНУ? ФОТО

Вчора у селі Боровне, що у Камінь-Каширському районі відбувся виїзний прийом лікарів. Такі профілактичні огляди проводять у рамках програми «Здоров’я – кожному мешканцю села», яка була започаткована народним депутатом Іриною Констанкевич ще влітку минулог

Детальніше