Діяльність на окрузі

У моїй робочій програмі немає масштабних політичних “дорожніх карт”, а є конкретні сім тез соціально-гуманітарного змісту, що стануть основою для законодавчих ініціатив. Головне - це те, що я буду і надалі представником і лобістом Волині, Полісся

Ірина Констанкевич
Діяльність на окрузі

ПРАВО НА ЗДОРОВ’Я

За минулий парламентський рік на розвиток закладів охорони здоров’я 23-го округу Ірина Констанкевич залучила 3 мільйони 810 тисяч з фонду соцеконому.

Детальніше

«ДЛЯ КОГО ДОСТУПНОЮ Є МЕДИЦИНА?»

Нещодавно в рамках програми «Здоров’я кожному мешканцю села», ініційованої народним депутатом Іриною Констанкевич, відбувся вже п’ятий виїзний прийом лікарів

Детальніше

ЛЮДИ ВЖЕ ВТОМИЛИСЯ СТУКАТИ ТУДИ, ДЕ НЕ ВІДЧИНЯЮТЬ

Сьогодні у приміщенні центру дитячої та юнацької творчості відбувся 9-й та останній звіт народного депутата Ірини Констанкевич за другий рік роботі в парламенті перед громадою Маневицького району.

Детальніше

НАШЕ ЗДОРОВ’Я

Під час прийому лікарів у Четвертні до окуліста звернулося майже 100 людей

Детальніше

ПІД ЧАС ПРИЙОМУ ЛІКАРІВ У БІРКАХ ДО ОКУЛІСТА ЗВЕРНУЛОСЯ 140 ЛЮДЕЙ

Утретє в Любешівському районі минулого тижня відбувся виїзний прийом лікарів у рамках програми «Здоров’я – кожному мешканцю села».

Детальніше

ЗАСЛУЖЕНИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРНИК З ВОЛИНІ ОТРИМАВ ПОДЯКУ ВІД ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ

Поет, вокаліст, заслужений меліоратор України – перелік чеснот та заслуг Петра Лук’янчука чималий, до дня працівників сільського господарства чоловік приймав вітання від народного депутата України Ірини Констанкевич.

Детальніше

НІНА З ВАСИЛЕМ ТАКИ ДОВОДЯТЬ, ЛЮБОВ – НАЙКРАЩА ФОРМУЛА ЖИТТЯ… (ФОТО)

Сьогодні у Ківерцях «відгримів» концерт районного будинку культури

Детальніше

ЗА ІНІЦІАТИВИ НАРДЕПА У ЦУМАНСЬКІЙ ЛІКАРНІ ПРИДБАЛИ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ ОБЛАДНАННЯ

Під час робочого візиту до Ківерцівського району народний депутат України Ірина Констанкевич побувала у Цуманській районній лікарні.

Детальніше

У CЕЛІ КАДИЩЕ ЗАПРОСИЛИ У ГОСТІ ВОЛОДИМИРА ГРОЙСМАНА

Сьогодні у рамках робочого візиту до Ківерцівського району народний депутат Ірина Констанкевич побувала у селі Кадище, де в приміщенні сільського клубу зустрілася з громадою.

Детальніше

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ МОЛОДИХ МАМ ДО НАРДЕПА

Актуальну для усіх мам проблему озвучила днями у соціальній мережі Facebook Ольга Фрідріх – про відсутність у приміщенні Любешівської центральної районної лікарні кімнати матері і дитини.

Детальніше